... řešení spolehlivých sítí

kariéra

Hledáme spolupracovníky na volné pozice:

  • Technik Elektro-Slaboproud
  • Projektant Elektro-Slaboproud
  • Brigády na získání praxe
Máte-li zájem o práci v naší společnosti, zašlete nám prosím e-mail s profesním životopisem na adresu zamestnani@cubenet.cz. Následně Vám bude sdělen termín na osobní pohovor.

Technik Elektro-Slaboproud
Hledáme zkušeného a samostatného pracovníka, jehož pracovní náplní bude montáž a servis slaboproudých systémů.

Náplň práce:
  • montáž a servis slaboproudých systémů (EPS, EZS, Evakuační systémy, Kamery, aj.)
  • působnost převážně v Moravskoslezském kraji
Požadujeme:
  • elektrotechnické vzdělání
  • zkoušky z vyhl. č. 50/1978 Sb.
  • víceletá praxe a zkušenosti v oblasti montáží a servisů
  • školení např. EZS Dominus/Galaxy, EPS Zettler/Esser, ...
  • základní znalost práce na PC, dokumenty Word/Excel
  • ŘP sk.B
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Nástup: Možný ihned

Projektant Elektro-Slaboproud
Hledáme zkušeného a samostatného projektanta slaboproudých systémů.

  • technické návrhy slaboproudých systémů, např. SK, EPS, EZS, aj.
  • zhotovení projektové dokumentace (technická zpráva, výkresy AutoCad, specifikace/rozpočet)
  • asistence a technické inspekce při realizaci zakázek převážně v Moravskoslezském kraji ČR
Požadujeme:
  • zkoušky z vyhl. č. 50/1978 Sb §10
  • víceletá praxe a zkušenosti v požadované oblasti
  • dobrá znalost práce na PC, SW MS Office, AutoCAD, apod.
  • ŘP sk.B
  • vítána autorizace ČKAIT v oboru technika prostředí staveb, spec. elektrotechnická zařízení

Brigády na získání praxe
Nabízíme získání praxe v oblasti návrhu a montáže slaboproudých systémů pro - jedná se o studenty SŠ/VŠ formou brigád s budoucí možností nástupu do naší společnosti.

Požadujeme:
  • ideálně jakékoliv elektrotechnické vzdělání
  • základní znalost práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost